Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar
WhatsApp
Yükleniyor...

Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar
12 Ekim 2020, 14:03 0 Yorum 1772 Okuma

Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar

Web ölçümleme ve SEO aracı olan Alexa toolbar, ağır olarak ziyaretçi alan sitelerin ülkede ve dünyada kaçıncı olduğunu direk olarak gösteren bir internet sitesidir. Son günlerin en tanınan sitesi olan Alexa toolbar uygulaması web tarayıcısına ek hizmet olarak gelir.

En Gerçekçi Veriler İçin Alexa Toolbar

İnternet sitesine giriş bedellerini ölçen Alexa toolbar, uygulamanın yüklü olduğu web tarayıcılarından dataları alır ve tüm trafikler hakkında bilgi verir. Alexa Traffic Rank kullanarak girdiğiniz sitelerin ziyaretçi popülaritesini ölçebilir, site hakkındaki puanları görebilirsiniz. Girilen web sitesinin dünyadaki yerini görmek ziyaret edilen sitenin ne kadar ilgi gördüğünü anlamayı sağlar. Bilhassa internet sitelerine reklam verenler için Alexa Traffic Rank kullanmak büyük avantajdır.

 Web Siteleri Alexa Traffic Rank Sıralamalarını Yükseltme Peşinde

Webmasterlar tarafından yakından takip edilen Alexa Traffic Rank, tekil ve çoğul ziyaretçi sayısından çabucak çıkma oranı ve sitede geçirilen müddete, toplam sayfa görüntüleme, alexa backlink sayısı, olumlu yorumların sayısı ve oranından arama motorundaki kalitesi ve ziyaretçilerin hangi siteden geldiğine kadar birçok bilgiye ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

SEO açısından değerli bir etken olan Alexa'yı kullanarak rekabet gücünüzü arttırın.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum